вівторок, 22 січня 2013 р.

Леона Вишневська: «Kissлород! А чим дихаєте ви?»


Протягом життя ми (в середньому)цілуємось всього лиш два тижні. Я  на вашому місці начхала б на статистику і цілувалась роками!

Поцілунок, як вияв любові між чоловіком і жінкою, виник у Франції в VI столітті і символізував цілісне, піднесене єднання двох душ. Уявлення, що під час поцілунку закохані вдихають частинку душі у свого партнера, знаходить відображення в усім нам відомих fairytales, де від ніжного поцілунку прокидається спляча красуня, жабеня стає принцем, а чудовисько – красенем.З Франції поцілунок шаленими темпами поширився по Європі. Популярність до нього приходила в міру розвитку стоматології. (Очевидно, в середньовічній Європі забули давньоримський звичай освіжати свій подих миррою чи іншими ароматичними речовинами та й, зрештою, чого можна було чекати від людей, які не те, щоб подих, власне тіло «освіжали» раз у рік). Однак до кінця Другої світової поцілунок в губи залишався здебільшого західною традицією. Приміром, полінезійці та ескімоси виявляли свої почуття, грайливо тручись носами. Закохані представники інших племен обнюхували одне одного з голови до пят. Невідомими були поцілунки в Африці та в Південно-Східній Азії. Усе змінили як гадаєте що? Фільми! Переважно американські, де на чорно-білих екранах герой пристрасно нахиляв тендітну, схвильовану постатьгероїні і вони під чарівні саундтреки прикипали вустами одне до одного. 

Якщо ж говорити мовою статистики, то тут є чим поживитись.Ніколи не помічали, що цілуючись, ми тим самим володіємо найефективнішою зброєю  еротичного арсеналу. Можна стверджувати, що 40% сімейних пар оцінюють глибокий «французький» поцілунок як найважливіший елемент у коханні. А на думку психологів, він просто необхідний для нашої з вами душевної рівноваги. До того ж, чоловікам варто запам’ятати, що жінки надають неабиякого значення поцілункам, а дехто навіть стверджує, що досягає оргазму від поцілунків, що насправді не така вже й рідкість у наш час. Цей феномен трапляється в 1-2% представниць прекрасної половини людства. Ось ще трохи занудства про цікаві речі. На думку німецьких експертів, жінки з більшим задоволенням цілуються з чоловіками таких професій: 39% – із військовослужбовцями, 37% – з юристами, 14% – зі спортсменами. З власного досвіду: віддаю усі 100 % за музикантів. У середньому жінки до заміжжя цілуються із…та-да-да-дам(areyoukiddingme?)79-ма чоловіками. Опитування показали, що чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Своєрідний ритуал, чи не так? Стати навшпиньки, поправити сорочку і ніжно цьомнути свою половинку.

Ви ще не переконались у важливості поцілунків? 
Тоді слухайте наступне, любі скептики:

Поцілунок це найприємніша дієта. Невинний  “цьом-цьом” спалює 5 калорій. Збільшивши інтенсивність та винахідливість(ifyouknowwhat i mean), ви можете спалити до 30-ти калорій за один поцілунок. Для порівняння: хвилина швидкої ходьби спалює всього 4–5 калорій!

Поцілунок - антидепресант. Вчені  довели, що поцілунок значно підвищує ваш настрій. Так само встановили, що всього лише 20 секундний поцілунок, наприклад, вранці, створить вам романтичний і піднесений настрій на весь день. Особливо приємно від поцілунків прокидатись.

Поцілунок - замість ліків. Ті, хто цілуються як можна частіше, на багато рідше звертаються до лікарів! Під час поцілунку наш організм виробляє нейропіптіди, вони знищують шкідливі бактерії і віруси. Так що летсгоу зміцнювати імунітет.
Поцілунок - енергетик. Мудрі Японці в давнину вважали, що поцілунок приносить величезну користь нашому організму. Він заряджає нас позитивною енергією. У Японців навіть було ціле мистецтво пестощів, присвячене поцілункам - «сепун». Там були присутні поцілунки «вогню, дощ поцілунків, поцілунки-метелики, коли закохані торкались вуст кінчиками вій одне одного, поцілунки душі».
Поцілунок - знеболювальне. Якщо вас поцілує ваша кохана людина - це подіє в 200 разів сильніше морфію. Факт!
Поцілунок - кращий спосіб викрутитися. Як там кажуть: «Поцілунки створені для того, що б заповнювати мовчання». Таким чином можна уникнути відповіді або заспокоїти партнера під час сварки. Тільки не зловживайте цим( це теж з власного досвіду).
Поцілунок руйнує стереотипи. Фрейд вважав його відвертим збоченням. Так, нагадайте, чим закінчились усі його славнозвісні теорії? Заперечуючи істинну природу поцілунків – ми тим самим заперечуємо ніжність.
Поцілунок- це внутрішній баланс, це відчуття піднесення та легкості, це в  сотню разів краще будь-якої Активії. Цікаво було б пити йогурт з смаком поцілунків коханого?
Зрештою, поцілунок - це найкращий спосіб показати свої почуття людині. Якщо хочете розповісти про них, просто поцілуйтеодне одного. Адже лише одним єдиним поцілунком ми можемо стільки сказати коханим.

p.s. Не засмучуйтесь через те, якщо вам немає кого цілувати. Озирніться довкола – вдома батьки, рідні серцю люди, кішка чи собака. Або ж просто без зайвих вагань почніть з кимось «дружити» в губи.

Цілую-обіймаю,


Немає коментарів:

Дописати коментар