Що вдягти?

Застібни комірець

Виходячи з останніх модних спостережень, безумовним хітом сезону є комірець.
Витончені гострі, маскулінні розлогі чи шкільні завкруглені - ними аж кишить Lookbook останніми місяцями. При чому, значна перевага віддається знімним комірцям, на що тут же звернули неабияку увагу такі марки, як Zara, Dorothy Perkins, River Island і навіть Chanel.

Особисто мені до душі найбільш припали різноманітні прикраси для комірців, або ж, власне, стилізовані аксесуари, що імітують самі комірці. Виглядає стильно, ненакручено і по-новому, незважаючи на те, що така модна "новинка" є пережитком 80-х років. Тоді такі штуки були прерогатовию виключно джинсової сорочки, однак сьогодні надовго закріпилися на вишуканих сукнях та шовкових чи мереживних блузках. В нас такі речі є рідкістю і відносно дорого коштують, але якщо ви все-таки бажаєте собі красивого комірця, можете придбати його тут.


Кріперси

          Колись в них ходив мій брат, і я через це вважала його ідіотом. Сьогодні море модних тинейджерів доповнюють ними свої божевільні луки. Завтра я збираюся пошукати їх в місцевих магазинах і неодмінно придбаю й собі парочку!)

          Кріперси (creepers) – стильне, візуально громіздке взуття на товстій, так званій «тракторній» підошві. Воно найкраще поєднується з елементами гранжу, проте з’явилося на світ набагато раніше. Першими їх приміряли на себе солдати, бо матінкою кріперсів, як не дивно, є Друга світова. 
           У 50-х роках кріперси зазнають найбільшої популярності серед британських солодких хлопчиків у вкорочених штанях, а у 90-х переходять до рук (себто, до ніг) юних розпатланих красунь. Тому я абсолютно не дивуюся, що поряд з популярними нині недбалими зачісками Європа також носить цей нечупарний привіт-з-50-х, але вже в найрізноманітніших варіаціях, кольорових гамах та фактурах. 
Може, і нам пора спробувати?

 Купити кріперси


Снуд

          Воно схоже на горловину від светра, на шматок від пончо, або ж на звичайнісінький шарф зі з’єднаними кінцями. Його накидують на плечі, накручують на шию, вдягають на голову і не лише! Найсміливіші можуть використати його в ролі спідниці чи навіть сукні, якщо дозволяє фасон. Така зручна, в’язана, тепленька і дуже актуальна цього сезону дивина зветься снудом .
Снуд – це та ж сама шапка-труба, що прийшла до нас з кінця 80-х у дещо іншому амплуа і тепер є улюбленим предметом зимового гардеробу як жінок, так і чоловіків. 
Тому хапайте в руки шпиці з нитками, або ж гаманці з грішми, будьте модними і не мерзніть у вушка!


2 коментарі:

  1. доволі цікаво)дякую за підбірку
    нарешті дізналась,як називається ця штука на шию)

    ВідповістиВидалити